Plánovaný vrh

Pro více informací o předcházejících vrzích se můžete podívat do rubriky „odchovy“ kde najdete poslední vrhy  nebo odchovy-archiv. V roce 2019 jsme začali už 4. řadu abecedy našich vrhů. 
Pokud máte zájem o štěně kontaktujte nás prosím . Štěňata od nás jsou při odběru vždy odčervena, očipována, očkována s Euro pet pasem . 

  • Další vrh se narodí ( březost fenky je potvrzená ultrazvukem) koncem července u paní MVDr. Jany Králové, Loučná 16, 644 00 Brno, kontakt : veterina.malomerice@seznam.cz, mobil : 603 193 857 . Pokud máte zájem o štěně z tohoto spojení , kontaktujte prosím přímo paní MVDr. Královou

otec : CADMIEL CAIRO od Devíti vrb – DKK 0/0, ED 0/0, 00/5A/7, Ch. ČR, CACIB, BH, ZVV1, FPr1, ZZO1 

matka : OLIWE RadinieDKK 0/0, ED 0/0, Champion SK, BH/VT

   

Rodokmen štěňat:


    • Pokud vše klapne budeme mít další vrh koncem srpna . 😉                               Protože byl velký zájem o štěňata ze spojení HELLA HEUREKA Radinie & ZAVER vom Hatzbachtal a Hella má bohužel jen 1 štěně, rozhodli jsme s Zaverem nakrýt i její dceru – PENÉLOPE Radinie . Jedná se o zajímavé spojení sportovních linií, upřednostňujeme proto zájemce, kteří poskytnou štěněti odpovídající aktivní život.
      Oba rodiče jsou kontaktní rodinní psi s velkým temperamentem a nadšením pro jakoukoliv aktivitu. Oba jsou testováni s negativním výsledkem na dědičné nemoci – HDA, ED 0/0, genetické testy, vyšetření očí, mají k dispozici DNA Profil. Jsou úspěšní na výstavách i na zkouškách a závodech ve sportovní kynologii.

              Více o PENÉLOPE Radinie – zde 
              Více o ZAVERovi – zde 

           

              https://www.working-dog.com/breed/Radinie-197739

 

Komentáře jsou vypnuty.